Zwycięstwo u siebie!

Wczorajszy mecz GTS Przywidz może zaliczyć do udanych. Wygraliśmy po zaciętej walce z drużyną Orzeł Gołubie. Objęliśmy prowadzenie już w 9 minucie spotkania. Tomasz Pelowski skierował piłkę do bramki po podaniu Daniela Flisikowskiego. Drugą bramkę w 22 minucie spotkania, dla Przywidza strzelił Daniel Flisikowski strzelając z ostrego kąta, jednak wystarczająco mocno, aby piłka znalazła się w bramce. Trzecia bramka padła w 38 minucie po strzale Kuby Kidy, któremu podawał Krzysztof Lasota. Pod koniec pierwszej połowy po nieuważnym wybiciu dośrodkowania z akcji, goście zdobyli swoją pierwszą bramkę. W drugiej połowie mieliśmy kilka sytuacji do zwiększenia swojego prowadzenia niestety nie udało się ich wykorzystać. Ostatnia bramka w tym meczu padła w 57 minucie, gdy goście wykorzystali rzut wolny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2, a my wygrywamy drugi mecz w tym sezonie, przy czym pierwszy u siebie. KTO WYGRAŁ MECZ?? PRZYWIDZ!!