Wywalczony remis!

Niedzielne spotkanie z drużyną Orzeł Gołubie było wymagające ze względu na to, że spora część zawodników nie grała na typowej dla siebie pozycji. Nie zabrakło jednak walki całej drużyny, szczególnie w drugiej połowie i tak po mimo wielu utrudnień, wróciliśmy do domu z jednym punktem. Zazwyczaj nic nie piszemy o sędziach, bo sędziują dobrze, albo w miarę dobrze, to jednak tym razem trzeba. Sędziowanie było kompletnie jednostronne i za te same przewinienia przeciwnicy nie otrzymywali kary, a za o wiele gorsze, które od razu były na żółtą kartkę, a czasami nawet na czerwoną również ich nie otrzymywali. Także kartki sypały się tylko w naszym kierunku. Co do bramek to straciliśmy jedną w 14 minucie po zaskakującym rykoszecie od ziemi, który zmienił tor lotu piłki. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała nieciekawie, głównie byliśmy zmuszeni do defensywy. Natomiast na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani i w 52 minucie meczu Kamil Poniatowski skierował piłkę głową do bramki, a dośrodkowywał mu Łukasz Bajan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a wszyscy zawodnicy zasłużyli na gratulacje za zaangażowanie na boisku.