Przełamanie!

Spotkanie z drużyną GKS II Żukowo pozwoliło nam przełamać serię meczy bez zwycięstwa. W Sobotę o 17:00 rozpoczął się mecz z Żukowem. Już od początku meczu mieliśmy kilka groźnych akcji, które kończyły się strzałami na bramkę przeciwnika. Uderzenia w poprzeczkę, słupek oraz blisko bramki i już w 9 minucie spotkania Krzysztof Lasota zdobył pierwszego gola dla Przywidza w tej rundzie. Po raz kolejny wpisał się na listę strzelców w 28 minucie spotkania po podaniu Łukasza Bajana. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy już kolejnych bramek. Drugą połowę rozpoczęliśmy w skupieniu i w 54 minucie po podaniu Krzysztofa Lasoty, Daniel Flisikowski umieścił piłkę w bramce. Cztery minuty później miała miejsce kolejna skuteczna akcja Przywidza, w której po strzale Kuby Kidy piłka odbiła się i dopadł do niej Dawid Plombon zdobywając gola. Niestety w 64 minucie po błędzie w ustawieniu straciliśmy bramkę. Natomiast w 77 minucie wchodzący z ławki Kamil Poniatowski zdobył 5 bramkę dla Przywidza, a asystował mu Krzysztof Lasota. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1, a my już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne mecze GTSu. KTO WYGRAŁ MECZ? PRZYWIDZ!!