Kontynuujemy serię zwycięstw!

Seria zwycięstw u siebie trwa! GTS Przywidz po raz kolejny pokonuje rywala na swoim boisku. Tym razem zmierzyliśmy się z drużyną Wisła Długie Pole. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Lasota po podaniu Kuby Kidy i w ten sposób Przywidz pod koniec pierwszej połowy objął prowadzenie. Druga bramka dla nas padła w drugiej części spotkania. Jej strzelcem był Daniel Gierdziejewski, któremu asystował Krzysztof Lasota. Tytuł zawodnika meczu należy się Panu Adamowi Czerwionce, który pomimo ukończenia 50 lat nadal jest czynnym zawodnikiem i przez 90 minut meczu żadne młodziki nie były w stanie go przejść. Walka trwała do końca i zostawiliśmy serce na boisku. Dziękujemy kibicom za przybycie i zapraszamy na kolejne mecze. KTO WYGRAŁ MECZ?? PRZYWIDZ!!!