Heroiczna walka z Koroną! 2:2

Spotkanie z Koroną nie należało do łatwych. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2. Pamiętając poprzednie spotkanie z tą drużyną w tym sezonie mieliśmy za cel wypaść o wiele lepiej w tym meczu. I jak widać osiągnęliśmy zamierzony efekt. Po stracie pierwszej bramki (z rzutu rożnego) nie załamaliśmy się. Dariusz Bobrowski wykorzystując dośrodkowanie Krzysztofa Lasoty skierował piłkę głową do siatki. Gospodarze jednak nie oddali nam inicjatywy i wykorzystując rzut karny zdobyli bramkę na 2:1. Walka trwała do ostatnich minut meczu. Nie udało się nam zdobyć bramki z rzutu karnego. W doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu, przy rzucie rożnym dla Przywidza, w polu karnym gospodarzy pojawił się nasz bramkarz Adrian Bobrowski i to właśnie on strzelając głową zdobył wyrównującą bramkę, dzięki czemu wywieźliśmy z Cedr 1 punkt.