GTS Przywidz pokonuje na wyjeździe GTS Juszkowo!

Po nie łatwym dla nas meczu udało nam się wywieźć z Juszkowa 3 punkty. Pierwszą bramkę straciliśmy około 30 minuty i pierwsza połowa skończyła się z wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Po zwróceniu uwagi na błędy i pomyłki, na drugą połowę wyszliśmy z lepszym nastawieniem. W drugiej połowie bramkę wyrównującą zdobył Kuba Kida po podaniu Dariusza Bobrowskiego. Kolejną bramkę na 1:2, do zdobył Krzysztof Lasota po asyście Kuby Kidy. Ostatniego gola dla Przywidza, zapisując się po raz kolejny na liście strzelców, strzelił Krzysztof Lasota po podaniu Adriana Bobrowskiego. Niestety gospodarze wykorzystali jeszcze jedną okazję i strzelili niebezpieczną dla nas bramkę na 2:3 i takim właśnie wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie w Juszkowie. KTO WYGRAŁ MECZ?? PRZYWIDZ!!!