4 mecz bez punktów!

4 mecz za nami i niestety nadal bez punktów. Kolejny mecz w tym sezonie, który nie poszedł po naszej myśli. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Na drugą część spotkania wyszliśmy w 10. Z początku druga połowa nie wyglądała kolorowo. Straciliśmy bramkę w 60 minucie, a chwilę po niej kolejną. Grając w osłabieniu jednak w końcówce meczu udało nam się jednak poważnie napsuć krwi drużynie gości. W 86 minucie po sprawnej akcji GTS Przywidz zdobył bramkę. Krzysztof Lasota podał do Daniela Flisikowskiego, który umieścił piłkę w siatce. Dosłownie minutę później, niesieni zdobytym przed chwilą golem, drużyna z Przywidza przeprowadziła kolejny skuteczny atak, który strzałem na bramkę zza pola karnego zakończył Krzysztof Lasota zdobywając drugiego gola dla Przywidza. Niestety zabrakło nam czasu, aby po tym zdobyć kolejną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 2:3.